KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16118111
nr 1611 8111
Sergey Victorovich Khrustalev (1958), Regn. Signerad. Olja på duk, 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 98x78 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 8 april 2024
kl 20:16:23
300 kr
500 kr
700 kr
900 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)